Roksana Pieróg

Adwokat Roksana Pieróg


Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów prawniczych oraz odbywania aplikacji adwokackiej m.in. w pracy w kancelarii adwokackiej, w Ministerstwie Gospodarki, a także w pracy jako asystent sędziego w Sądzie Okręgowym Warszawa – Praga w Warszawie. Autorka tekstów o tematyce prawnej na portalu prawnik.pl oraz gazetaprawna.pl. Duża różnorodność zagadnień prawnych z jakimi spotkała się w swojej praktyce zawodowej pozwala jej na zaoferowanie swoim klientom kompleksowej obsługi prawnej.

Adwokat Roksana Pieróg służy Państwu pomocą w sprawach z zakresu prawa spadkowego oraz prawa nieruchomości a także w sprawach karnych, w których się specjalizuje. W swojej pracy zawodowej nieustannie dąży do zachowania najwyższego poziomu świadczonych usług, uczestnicząc w szkoleniach zawodowych podnoszących jej kwalifikacje. Współpracując ze swoimi Klientami stawia na dobrą komunikację oraz rzetelne wyjaśnienie każdych aspektów prowadzonych dla nich spraw.

Zapraszam do współpracy – Adwokat Roksana Pieróg

 


Roksana Pieróg

Adwokat Wojciech Pieróg

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Były Prokurator m.in. Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, delegowany do Naczelnej Prokuratury Wojskowej, posiadający ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe, które pozwoliło mu  dogłębnie zaznajomić się z zasadami funkcjonowania instytucji wymiaru sprawiedliwości, prokuratury, żandarmerii i policji , a także instytucji państwowych i urzędów. Partner i założyciel Kancelarii Adwokacko – Radcowskiej D.W. Pieróg z siedzibą w Rzeszowie, na co dzień współpracuje z Adwokat Roksaną Pieróg.

Z racji swojej praktyki zawodowej specjalizuje się w sprawach karnych. Wykonuje czynności obrończe na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego w I instancji, apelacyjnego i kasacyjnego. Prowadzi m.in. sprawy dotyczące przestępstw przeciwko mieniu, zdrowi i życiu, bezpieczeństwu w komunikacji oraz przestępstw gospodarczych i błędów medycznych.

 

Zapraszam do współpracy – Adwokat Wojciech Pieróg

 


Roksana Pieróg

Radca Prawny Adrian Pieróg

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Mediator w sprawach rodzinnych i cywilnych, wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w renomowanych kancelariach, a także jako asystent sędziego w Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego.

Reprezentuje klientów w sprawach o rozwód i separację, jak również związanych z tym sprawach o alimenty (zarówno na rzecz małoletnich dzieci, jak również na rzecz osób dorosłych, tj. byłego małżonka czy rodziców), w sprawach o ustalenie kontaktów z małoletnimi dziećmi, ich egzekucje oraz w sprawach z zakresu władzy rodzicielskiej (ograniczenie, pozbawienie i przywrócenie władzy rodzicielskiej). Przeprowadzi dla Państwa wszystkie formalności związane ze sprawami o rozwód albo separację. Rzetelnie opracuje najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie dla Państwa rozwiązania, które pozwolą niezwłocznie uregulować Państwa sytuację małżeńską.

Zapraszam do współpracy – Radca prawny Adrian Pieróg

 


Roksana Pieróg

Radca Prawny Dorota Pieróg

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest radcą prawnym z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Koordynuje zespołem radców prawnych w instytucji państwowej. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Partner i założyciel Kancelarii Adwokacko – Radcowskiej D.W. Pieróg z siedzibą w Rzeszowie, na co dzień współpracuje z Adwokat Roksaną Pieróg.

Prowadzi skomplikowane postępowania sądowe z zakresu prawa spadkowego i nieruchomości. Skutecznie prowadzi windykacje należności, w tym również od członków zarządu niewypłacalnych spółek. W swojej praktyce zawodowej z sukcesami reprezentowała państwowe osoby prawne ( m.in. Agencje Własności Rolnej Skarbu Państwa i Agencje Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa ) w kilkuset postępowaniach przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym.

Zapraszam do współpracy – Radca prawny Dorota Pieróg